FTW

12. května 2009 v 23:30
1) Chtěl jsem napsat pokračování k tý povídce nebo co to je...než mi došlo že to je kravina. Proč psát pokračování k něčemu, co by to jen zkazilo - ten pocit než se člověk dozví jesli tam je nebo neni je nejvíc!

2) Vždycky sem si myslel že lidi co nemaj žádný záliby sou divný/nudný/flákači. Řek bych že opak je pravdou. Teda né vždycky...ale prostě lidi, co si vystačej sami se sebou, se svýma myšlenkama - to je přeci super....

4) Nechápu lidi který řešej svůj milostnej život na netu/blogu/ve škole, zkrátka veřejně. Je to přeci soukromí...nevim jesli to dělaj protože machrujou nebo to sou exibicionisti nebo co vlastně. Je to za prvý nemožný, za druhý špatný vůči tomu druhýmu a v neposlední řadě to obtěžuje posluchače v poslední řadě.

5) Často pochybuju. O tom jesli dělám to co skutečně chci dělat, jestli sem takovej jakej chci bejt, jesli se chovám tak jak se chci chovat...Zkrátka jestli to co dělám má smysl. Asi nemá, v tom je ten největší smysl.

6) Asi se divíte proč tam chybí trojka... Nevim. Teda vlastně jo, trojka je o mym milostnym životě:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Riska Riska | 16. května 2009 v 17:58 | Reagovat

Člověk se prostě chce svěřit?
Exhibicionisti jsou tak maximálně ti, kvůli kterým musíš po školní chodbě kličkovat slalóm ... (A Ondra H.) ^^^

2 jcp jcp | 22. května 2009 v 14:31 | Reagovat

Nojo, pravda...ale je velmi tenká hranice mezi svěřit a exibicionismus. Na druhou stranu, komu se to nelíbí, tak to číst nemusí žejo....jen mi to přišlo prostě divný. Kdybych se chtěl svěřit tak někomu koho znám a věřim mu, ne neznámejm lidem skr net. Ale možná to je právě lehčí

3 jcp jcp | 22. května 2009 v 14:32 | Reagovat

A taky to nemusej bejt exibicionisti ty na chodbách,jen to prostě nevydržej...ale divný to teda je, se na to koukat:D

4 Tereza Tereza | 31. května 2009 v 13:59 | Reagovat

Na blogu to určitě lehčí je ... já se osobně radši svěřím těm kamarádům, co je znám, ale bydlí a druhém konci republiky ... jo, je to snazší, nemůžou tě odsoudit, úplně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama