...running

9. prosince 2008 v 22:05
Blah.

Tak nějak bych popsal svoje pocity... Sory za tu sebelítost, ale sedět doma bez saxíku, bez snowboardu a tak dále...je to ubíjející a začínám z toho blbnout.

Vážně, hrozně často mě pak napadá otázka smyslu života(jaké to klišé že). Většinou dojdu k názoru že člověk by si měl tento život užít dokud může a pokud možno co nejlépe, dle svého svědomí a vědomí. Přičemž zábava je všechno, i to co za zábavu normálně nepovažujete(překonávání překážek, neshody s někym, ap.). Nejhorší ze všeho v životě je teda nuda, neb nevim jak vy, ale já si i smutek užít dokážu(utopim se třeba v Separated by night nádhera), zato nudu si neužije snad nikdo(vyveďte mě z omylu, pokud to omyl je). Nejlepší sou zase takový ty blbůstky - vtípek při konverzaci, držkopád na schodech ap. tedy koření života(viz. níže)...jo, a taky sex(sory). A hudba.

Běhání mi ještě před dvěma rokama připadalo jako naprosto nudná a nezáživná věc. To bylo předtim než sem pochopil že běhání, jakožto jedna z biologicky nejpřirozenějších činností člověka, neni o ničem jinym než o čistý radosti z pohybu. To je život - běh. Přes překážky a děravý zašitý cesty, přes krásný prosluněný pláně, po mostech a v tunelech a po pouštích a skrz bažiny a lesy, po horách a skr města a podél kolejí. Dokud běžíte, kdykoliv se něco může změnit, proto si užívejte toho co vnímáte(vnímáte, nejen vidíte) kolem sebe, protože za chvíli to už neuvidíte. Nuda je jen když se zastavíte.

EDIT: Albová verze balady Separated by night mi připadá povedenější a víc energetická(subj. pocit), pokud máte někdo zájem, můžu poskytnout mp3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 krůtka krůtka | 9. prosince 2008 v 22:16 | Reagovat

Fůů, hustý. Ikdyž, co sem překvapená, dyť tys byl vždycky takovej přemejšlivej. Poslední odstavec nemá chybu! Ale sem na tebe nazlobená, protože ses na mě zase dneska vykašlal o matice.

2 krůtka krůtka | 9. prosince 2008 v 22:29 | Reagovat

No jasně, tam byla fůra místa, kam bych se vešla. Ani sem nevěděla, že beseduje, až když ste se začli dekovat s báglama a to už bylo pozdě.

3 ...blahblahblah ...blahblahblah | 10. prosince 2008 v 19:32 | Reagovat

Možná právě proto někdo to slovo vymyslel, aby bylo jasno, že normální "zdravej" člověk se za "nudy" nebaví, natož aby si to užil xD A nic víc v tom není.

4 _paya _paya | 23. prosince 2008 v 21:23 | Reagovat

zajimava myslenka s behanim. ale nesouhlas s tim ze smysl zivota je uzivat si...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama